Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy és hogyan, hol tudom...

AnonimusGirl2000 kérdése:

Hogy és hogyan, hol tudom ezeket elintézni? -oktatási azonosító -adó azonosító -lakcím VAN MAGYAR IGAZOLVÁNYOM (szerbiai lakcímmel)

Figyelt kérdés

17/L

VAJDASÁGI MAGYAR VAGYOK, és a tanulmányaimhoz szükséges papírokat szeretném elintézni last minute.Nagyon idegesít, hogy szinte senki se segít.Mindenhol mást mondanak máshogy, és szeretném az ebben már tapasztaltabbakat is kikérdezni.A szüleim támogatnak, de csak annyiban hogy aláírják a azokat a papírokat amiket szükséges.Függök tőlük, de nemsokáig.Tanulni szeretnék és önálló életet.Tudom hogy rohadt nehéz, de kezd már lassan az utolsó reményfoszlányom is elmúlni.

Kérlek segítsetek!



#szakközépiskola #papír #Vajadasági magyar
2018. júl. 21. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!