Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem vettek fel a BME mérnökinf...

Nem vettek fel a BME mérnökinfóra, csak az Óbudaira, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viszont még ott is 20-al nőtt a ponthatár.

2018. júl. 25. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be ha megfelel, vagy ne iratkozz be ha nem felel meg.
2018. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki:D Most komolyan, alapból nagy sz*pás tud lenni a mérnökinfó, hát még a BME-n...
2018. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen BME leghíresebb, legnagyobb névvel rendelkező mérnöki egyetem úgy egész Magyarországon, de azt se felejtsd el, hogy egyben a legnívósabb is... Mit értek ezalatt? A tanárok kiszívják a lelket belőled. Ha jól tudom itt több az elmélet, az Óbudain pedig a gyakorlatra mennek inkább rá.

Szerintem mindenképp próbáld meg, max ha nem tetszik, akkor megpróbálhatsz átjelentkezni a BME-re.

2018. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cserélhetünk, én örültem volna, ha bekerülök az Óbudaira, de helyette máshova sikerült, (pár ponton múlott) és? Örülj neki, van akit sehová nem vettek fel! Egyébként Gratula!!! ;)
2018. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Igazából teljesen mindegy. A BMEre nehezebb bejutni, mert annak nagyobb a hírneve és mindenki oda akar jelentkezni, de ez nem jelenti azt, hogy jobb a képzése vagy bármivel többet érne a munkapiacon.


Az Óbudai is jó, de ha nagyon nem tetszik akár át is tudsz jelentkezni félévkor a BMEre.

2018. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy mondják, végezd el jó kedvvel, hármas-négyesekkel, közben és utána kerüld el a gyilkos galócát és a szembejövő kettes villamost.
2018. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki!
2018. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki... Az OE sem egy szar, nem értem, miért kell érte hisztizni. Nekem is az volt második helyen és nem bántam volna, ha csak oda vesznek fel.
2018. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!