Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor jár a többletpont?

Mikor jár a többletpont?

Figyelt kérdés
Jövőre az ELTE-re szeretnék menni gyógypedagógiára és ha nekem van egy emelt szintű angol érettségim akkor azért oda nem jár a plusz 50pont érte? Vagy hogy van ez?

2018. júl. 25. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adott szaknál meg van adva, hogy milyen tantárgyakkal lehet jelentkezni. Ha ott fel van sorolva az angol, akkor megkapod a +50 pontot. (Ha nincs felsorolva, akkor nem.)
2018. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Eszerint jár :)

2018. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de a pontszámító kalkulátorral nem adja meg
2018. júl. 25. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
valami minimális 45%-ot el kell érni, de ahhoz hogy azt ne érd el tehetség kell :D
2018. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hm, érdekes a nyelvvizsgámra megadja a 40 pontot de az érettségire nem (90%os lett).De akkor biztos én csinálok valamit rosszul

Köszönöm a válaszokat

2018. júl. 26. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:
ott a hiba, hogy vagy 50 pont, vagy nyelvvizsga. Ha emelt angolt viszed tovább, akkor az angol nyelvvizsgát nem számolja bele. Kipróbáltam némettel pl műküdik.
2018. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy más tárgyak plusz nyelvvizsga magasabb pontot eredményez, mint ha az emelt angolból számolna.
2018. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!