Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 270 pont SZTE-TTIK Gazdaságinf...

270 pont SZTE-TTIK Gazdaságinformatikus esélytelen?

Figyelt kérdés

Tavaly 486 fő jelentkezett és 150 fő első helyen. és így lett a ponthatár 283

Idén csak 440 fő jelentkezett és csak 129 fő első helyen van esélyen 13 pont lejjebb csúszáshoz ?


2010. jún. 19. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem nem lesz alacsonyabb. De 270 pont eléggé vérszegény, szóbeliztél már vagy ez már a végleges?
2010. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
semmi esély lejjebb sose megy
2010. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát sajna végleges. matek 74 töri 61 :S történelemből jobbra számítottam :S de hát ez van!
2010. jún. 19. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Abba sose bízz h lejebb megy emelkedni fog
2010. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hát.ha mindent figyelembe veszünk sztem pár pontos lejjebb csúszás ezen a szakon lehetséges.

ugyebár többen jelentkeztek összesen és, első helyen is tavaly, úgy, hogy kevesebb embert vettek fel.

idén több embert vesznek fel, kevesebb jelentkező és lényegesen nehezebb érettségik amik ide számítanak elsősorban (mindenhonnan lehetett hallani h szidják a matekot és az informatika érettségit egyaránt)

és ha jól tom (de javítsatok ki ha nem így van) a felvételizők pontjai szabják meg a ponthatárokat ebben a rendszerben.

2010. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát :) Én úgy tudom, hogy mindent figyelembe vesznek. Pontok átlaga, hányan jelentkeztek stb... de hát már csak 5 nap és kiderül :)
2010. júl. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!