Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szinten kell kiöltözni...

Milyen szinten kell kiöltözni egyetemi vényitóra? Mi a külömbség a kar és az egyetem évnyitója között?

Figyelt kérdés

Évnyitón megfelel egy sportosabb kékes szűrkés zakó és a klasszikus öltöny nadrág helyett egy fekete skinny nadrág? Vagy érdemes úgy öltözni mintahogy a ballagáson elvárják? (fekete nadrág, cipő és zakó, fehér ing stb...)


Most olvasom, hogy a karnak és az egyetemnek is lesz egy külön évnyitó ünnepsége. Ilyen a gimnáziumban nem volt :) Mért tartanak kettőt? Mi a külömbség?


Mennyire veszik komolyan a jelenlétet? Van névsor? Ha kiderül, hogy nem mentem milyen remifikációk lehetnek?



2018. júl. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El sem mentem rá és nem lett semmi következménye.

Ennyit tudok válaszolni csak a kérdésedre.

2018. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk csak kari volt az első évfolyamnak. Én elmentem. Egyrészt kaptunk fontos információkat, másrészt a dékán mindenkivel kezet fogott, "hallgatóvá fogadott". Nekem ez ugyanúgy része az egyetemnek, mint pár év múlva a diplomaosztó... Nekem ezzel teljes.


Nálunk nem volt semmilyen névsor, így következménye sem, ha valaki nem ment el.

2018. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Mért abból kell kiindulni, hogy mi van ha nemmegyek?

Öltöny, fodrász és ott szobrozok pár órát. Ez alapvető dolog nálam, nem pedig "akarom-e" kérdése.

2018. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Különbség ember! Ha már egyetemre mész...


Öltözz fel normálisan ha elmész. Nálunk nem volt kötelező program.

2018. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Basszus még csak július 29 és te már ezen agyalsz?! Jó sok dolgod lehet! Nekem még el sem kezdődött a "nyári szünet", mert dolgoznom kell augusztus közepéig.

A kérdésre válaszolva én el sem mentem egyszer sem, nem érdekel senkit az egyetemi évnyitó, ez már nem középiskola, felnőtt emberek járnak oda, akiket nem kötelezhetnek ilyen dolgokra.

2018. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!