Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lehet regisztarlni a...

Meddig lehet regisztarlni a Neptunba? (SZTE)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudom meddig kell regisztralni, illetve en meg nem kaptam se levelet se e-mailt errol. Ennek van valamilyen pontos hatarideje ? Elore koszonom
2018. júl. 29. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. A Neptunba nem lehet regisztrálni. Az egyetem adminisztrátorai tesznek be téged a rendszerbe, majd ha eljön az ideje. Legyél türelmes, megkapod majd az értesítést róla.
2018. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálni nem neked kell, kapsz majd egy levelet, benne a kóddal és egy generált jelszóval, amit megváltoztathatsz.


A féléved akkor "számít", ha bejelentkezel aktív félévre, akkor vehetsz csak fel tárgyakat is. Ezt tudtommal szeptember huszonakárhanyadikáig lehet megtenni (egyeteme válogatja), utána csak kérelemmel.



De ne fossatok már, a tököm tele a túlbuzgó gólyákkal, augusztus sincs, de már megy a hiszti a neptun miatt. Chill guys.

2018. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se kell regisztrálni, de ha jól látom, az SZTE-n igen. Melyik karra vettek fel?
2018. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
SZTE-TKK magyar-tori de a BTK tartozunk
2018. júl. 29. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Az oldalon azt írják, július 30-tól folyamatosan, de azt nem, hogy meddig.
2018. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
42%
En most regeltem
2018. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Annyi idő alatt, míg kiírtad a kérdést és várod a válaszokat, már rég regisztráltál volna!


Nem is értelek...

2018. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így utólag ha kellene valaki másnak is elsők de itt kellett regisztrálni és nem küldenek róla semmit, mivel határidő nem volt és egy ismeretlen segítőkész embertől kaptam itt segítséget így tudtam megcsinálni utólag is köszönöm mindenkinek a segítségét.
2018. júl. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!