Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik sulit ajánljátok a...

Melyik sulit ajánljátok a legjobban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ebben az évben felvételizni fogok, és 3 sulit néztem ki: Szent László, Veres Pálné, Kölcsey (mind Bp-n). Milyen a szellemiség, a tanárok, diákok, tanítás, programok ezekben a sulikban? A szóbeli mennyire vészes (mind a 3-nál NYEK-esbe mennék)? Kb. hány ponttól vesznek fel? A válaszokat előre is nagyon köszönöm :)

2018. aug. 1. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Haliii SzLG NYEK es vagyok :). A tanarok nagyon jofejek, az iskola fejlett, szep allapotu. A tanev programokban gazdag, minden evre jut egy nagyobb szervezesu dolog: golyabal, kampany, stb... en 84 pontot irtam, es 4.8 as atlaggal vettek fel. Osztalytarsaim nagyon jofejek, es viccesek. Ha kerdesed van irj nyugodtan
2018. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a Szent Laci mellett tudok felszólalni. (Kicsit elfogultan) Budapest legjobb középsulija! A tanárokról, a hangulatról, a megannyi programról ódákat tudnék zengeni. Az egészben az a legszebb, hogy nem egy versenyló istálló, tehát az intézmény nem futószalagon ontja ki magából a rideg, eminens éltanulókat (félre ne érts, nem azt mondom, hogy rossz itt az oktatás színvonala!), hanem tényleg felkészít az eredményes továbbtanulásra, miközben olyan tanár-diák kapcsolatok alakulnak ki, amikre egész életedben öröm lesz visszagondolni. Ha szorgalmas vagy és tényleg jól begyakorolod a központi felvételi tipusfeladatait, akkor a szóbelitől már igazán nem kell tartanod. (Én például annyira rástresszeltem a szóbelire, hogy a legalapvetőbb bioszos kérdéseknél is csak bambán bámultam a tanárnőre, de látta rajtam, hogy izgulok, ezért mindenféle módon megpróbált segíteni. Az az érdekük, hogy felvegyenek, nem az, hogy megszivassanak.)

Egy korábbi kérdésnél már jobban kifejtettem a dolgokat a sulival kapcsolatban. Ha gondolod, olvasd el! Remélem, találsz benne valami hasznosat! Sok sikert a felvételihez!


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2018. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Azt olvastam hogy a kolcsey szar. Nehez. 75pontol asszem.a szobeliben van tori is amit utalok.a wck budosek.nem fejlett a suli. En is ebe akartam menni de miutam ezt irtak....
2018. szept. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz szólnék.

70 pontot írtam,de felvettek. Voltak alacsonyabb pontszámmal bekerülők is,szóval ez a 75 pont hülyeség. Töri nincs a szóbelin,se az angolon,se a magyaron. A wc-k pedig nyilván büdösek,mert az emberek ott végzik a dolgukat.

De kedves kérdező. A Kölcseyt nagyon ajánlom. A nyelvoktatás messze itt a legjobb Budapesten. A hangulat nagyon jó, a tanárok pedig nagyrészt szimpatikusak,és jók.

Csak ajánlani tudom.


Egy francia kéttanos Kölcseys diák.

2018. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítetek vele! :)
2018. szept. 8. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kölcseys vagyok és imádom!!! Az általános sulimhoz képest és azokhoz képest amiket mások mondanak ez maga mennyország xd. Nagyon ajánlom! A tanárok nagyon jó fejek és a diákok is jó fejek. Nyilván megvan az elvárás és tanulni kell, de nem az a céljuk, hogy megöljék a gyerekeket xd és ez látszik is. Én a központin 74 pontot írtam, a bizim pedig 2 négyes kivételével kitűnő volt. Ez elég volt ahhoz, hogy behívjanak. A szóbelin nagyon segítőkész mindenki. Összesen azt hiszem 164 pont volt a minimum a mi osztályunknak. :)
2018. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!