Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ösztöndíjak pályázása? (SZTE)

Ösztöndíjak pályázása? (SZTE)

Figyelt kérdés
A Modulo felületén van egy általános szociális helyzetfelmérő lap amit azt mondták mindenkinek kötelező kitölteni tényleg kötelező ? Nem hiszem hogy én bármilyen támogatásban részesülnék az összes kategóriából kiesek (nem vagyunk nagycsaládosak, két jövedelem, nem elvált szülők, nem nagy távolság, és nincs fogyatékkal élő a családban). Nem szeretnék szociális ösztöndíjra pályázni mert szerintem ezek nélkül alaptalan. Így is ki kell töltenem a modulon a papírt ?
2018. aug. 2. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik, akkor az ingyenes féléves bérletet is szociális alapon osztják (talán a pályázók 90%-a részesül benne, így elég sokan). Én amikor pályáztam mindig kaptam (és papíron mi se voltunk szociális alapon hátrányban) és mégiscsak 20 ezer forint fél évre a bérlet, így pedig ingyenes.

Szóval ha még szociális alapon osztják, akkor érdemes megpályázni, ahhoz pedig kell a helyzetfelmérő adatlap. Onnan meg már csak két kattintás a szoctám (nem veszítesz vele).

2018. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm csak egy kicsit furha hogy mindenről költségvetési kimutatásokat kér
2018. aug. 2. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kötelező kitölteni. Én mikor bevezették a nem ingyenes bérletet azóta 2X pályáztam, elsőnek megkaptam mert alacsony volt a pont, utána se többet, pedig nem vagyok gazdag és 80 km-ről bejárós voltam, még sem voltam jogosult rá
2018. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező kitölteni, ha nem akarsz igényelni szociális alapon semmit sem.

Én is csak egyszer töltöttem ki, még első félév előtt, de mivel nem kaptam semmit (bérletet sem, és amúgy még sokan mások sem az ismerőseim közül, hiába kapja meg állítólag a diákok 90%-a), azóta sem próbálkoztam vele újra.

2018. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!