Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE Neptun regisztráció?

SZTE Neptun regisztráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbáltam regisztálni neptunba és a személyes adatok megadása után ezt írta ki:Az Ön NEPTUN kódja,

s egyben felhasználói azonosítója:

......

Felhasználói azonosító és jelszó nem hozható létre az Ön számára.


Hiba a bejelentkezési adatok lekérdezése során.

Szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? Előre is köszi a válaszokat!


2018. júl. 31. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha többször próbáltad és nem jó akkor szerintem adj még neki pár napot, a neptunnal szoktak gondok lenni, főleg mikor kelleni fog majd. Ha nem lesz jó pár nap múlva sem és már kéne valamihez, akkor irány a karod tanulmányi osztálya.
2018. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem lehet hogy rosszul adtad meg valamelyik adatodat? Mert a felvirol menti át a rendszer az adatokat és ha valamit véletlen elírtál akkor lehet nem ad ki kódot.

De az SZTE minden karának van saját facebook oldala és ott nyugodtan felteheted ezt a kérdést. Az EHÖK tagjai a mi csopinkban is mindig igyekeznek valaszt adni ☺

Sok sikert

2018. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) (végül. kb. 20-adjára sikerült, pedig mindent ugyanúgy csináltam).
2018. aug. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!