Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozat esetében a...

Levelező tagozat esetében a regisztrációs hét minden napján ott kell lenni, illetve a a beiratkozás is két napból áll, ott is mindkettőn részt kell venni?

Figyelt kérdés
vagy elég mind a kettőnél egy napot kiválasztani?

2018. aug. 3. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
valamint a neptun kódot és a felvételi azonosítót megkaptam, de a neptunhoz tartozó jelszót nem, azt mikor tudom majd meg??
2018. aug. 3. 10:01
 2/5 A kérdező kommentje:
valamint a levelező tagozat esetében hogy érdemes a füzeteimet felosztani, használni?? Mivel havonta csak egyszer kell menni, nem pedíg minden nap, így kevesebbet is írunk egy füzetbe. Az mennyire praktukus,hogy egy füzetet két tantárgyhoz használnék, az elejébe írnám az egyiket a hátsó részénél meg elkezdeném a másikat, vagy mi lenne a legegyszerűbb?
2018. aug. 3. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég egy napon ott lenni. (Az egész folyamat nagyjából 10-15 percet vesz igénybe.) A Neptun belépési kód általában a születési dátum - pl. 19990605. pontok és szóköz nélkül.

Az általad leírt módszer is jó jegyzetelésre. Majd meg fogod látni, lesz, aki egy füzetbe/jegyzettömbbe ír mindent, lesznek laptoposok, és diktafonosok is.

2018. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a születési dátummal nem vált be, már próbáltam ezzel... :(

a beiratkozásra és a regisztrációra mennyire kell kiöltözni?

2018. aug. 3. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mehetsz rendes utcai ruhában.
2018. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!