Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mik voltak életetek...

Nektek mik voltak életetek legnagyobb iskolai csínytevései?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Kifújtam a poroltót általános iskola 8.-ban. Csak megnyomtam a kart és már jött is a nagy porfelhő. (Utólag kiderült, hogy nem volt bebiztosítva hisz ennyitől nem lett volna szabad elindulnia)


Beindították a tűzjelzőt kiterelték az egész iskolát és még a tűzoltó is kijött. Mindezt azért mert valami hü lye szórakozott.

Apu viccesnek találta hogy a lánya milyen gyökér, anya kevésbé.



A másik amiben viszont hárman voltunk az az volt, hogy az iskola udvarát meg amíg elértük az épületet azt is tele, de szószerint tele rajzoltuk krétával egy csepp szabad felület nem volt. Viszont ezek a rajzok, írások az igazgató asszonynak voltak címezve és voltak benne elég obszcén dolgok is. Nem díjjazta sajnos😢...Nagyon menők voltunk mert alá is írtuk😂 Kaptunk igazgatóit meg lekellet mosni az egészet viszont a tanítási idő alattt úgy hogy ezt nem nevezném büntetésnek.


Ez volt a kettő legdurvább.

2018. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂 sírok, nagy forma lehetsz

Mi olyanokat csináltunk hogy vettünk 2 csomag sikolyt szilveszterkor, de nem lőttük el az összeset. Aztán a maradékot téliszünet után bevittük a suliba, és egy üres Helles dobozba beleraktunk egy párat. Aztán óra közepén óvatosan begyújtottuk és legurítottuk a sarokba mint egy gránátot. Szaktanári járt érte.

Meg olyan is volt hogy a sulink egyik épülete mellett volt egy full elhagyatott ház és egyik szünetben átmásztunk. De vissza nem tudtunk jönni mert túl magas volt a kerítés. A tanárunk akivel lett volna a következő óránk gyanút fogott és keresésünkre indult, végül ő húzott ki minket, azt kamuztuk neki hogy véletlenül átdobtuk egyikünk pénztárcáját és azért másztunk át hogy visszaszerezzük. De amúgy nagyon sok volt még, a klasszikus falfirkálások, köpőcsövezések, celofángolyó dobálás stb.

2018. aug. 5. 09:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyik haverom meg általános 6.ban nem akart töridogát írni, ezért a doga előtti szünetben felhívta a rendőrséget hogy bomba van az iskolában, kijött a rendőrség még keresőkutyát is hoztak. A srácot persze kirúgták.
2018. aug. 5. 09:47
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Csak a szokásos. Amúgy a folyosón rohangálva imádtam fellökni a többieket :)
2018. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mi is 😂😂 meg volt egy osztálytárs aki mindig bealudt és úgy keltettük hogy a fülébe ordítottunk
2018. aug. 5. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

1# vagyok

Olyan is volt, hogy senki nem akart tesizni azt hazuttuk nincs tesi cuccunk ezért kulcsra bezárt minket a tanár az öltözőbe. Mi lányok meg eldugaszoltuk a lefolyókat, megnyitottuk az összes csapot, és eláraztottuk az egész öltözőt.


Arra emlékszem még hogy álltam a folyosón lehettem olyan 6.-os és mindig mikor eljött melletem egy nagyobb lány vagy tanárnő mindnek azt mondtam a legnagybb terméazetességgel, hogy "hü*lye k*urva" a tanárnők szidtak meg csak meg kaptam valami intőt, nem is értem a nagyobb lányok miért nem vertek meg vagy valami😂

2018. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂 HATALMAS TISZTELET
2018. aug. 5. 12:17
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

7-ben szünetben bementünk a fiu wc-be és meggyújtottuk a dezodoromat, ami sajnos lángra kapott a kezemben, ezért kihajitottam az emeletről a homokozóba, ezt megúsztuk beirás és leszidás nélkül.


8-ban május 11-én mi fiúk megint a wc-be mentünk, de akkor koton fujtunk fel kólával és mentosszal, a maradék kólát és mentost összeöntöttem és behajitottam a kicsik termébe. A diri nem volt suliban.


Május végén kémia órán osztálytársaim vizzel feltöltött kotonnal kosaraztak :D


Elárasztottuk a fiu öltözőt, szét vertük az öltöző szekrényt, ellopkodtuk a krétákat.


Most leszek 10-es egy erös budapesti gimiben, amiket csináltunk, azokat egy gyüjtő szinvonalu iskolában csináltuk.

2018. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, le leszek pontozva, ráadásul off válasz. De erre nem kéne büszkének lenni, hogy fellöktök másokat, random emberekre kiabáltok ocsmány dolgokat a folyosón, db. Ezek nem diákcsínyek, egyszerű parasztság, nem lehettek túl intelligensek ha büszkék vagytok rá, dicsekedtek vele és még vállon is veregetitek egymást. Hát gratulálok.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, olyar mi is csináltunk, hogy átmásztunk a szomszéd elhagyatott házba. Azt találták ki róla, hogy lent az alagsorban hullák vannak, a ház szellemjárta. Persze omladozott az egész így be sem tudtunk menni, de sokan így is tovább erősítették a pletykát. Többen kaptak igazgatóit miatta. Nálunk is volt aki bomba miatt telefonált be, nem tudták meg ki volt az (amúgy egyik évfolyamtársam volt). Poroltós is volt, de abból nem igazán lett semmi. Ilyesmi, tudom ezek annyira nem durvák.


Volt, aki akkora barom volt, hogy másokat megalázott, de őt mindenki lenézte emiatt, nem volt népszerű dolog ezt tenni.

2018. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas pacsi az előttem szólóknak. :DD Én jómagam csak gimiben csináltam személyesen ilyesmit mindig inkább "megfigyelő" voltam. Egyszer tesi előtt poénból bezártak a haverok a zuhanyzóba a fogassal meg eltorlaszolták az ajtót. Én meg fogtam és lábbal tiszta erőből kirúgtam a p.csába. Elég rendesen széttört az ajtó :D Egy szimpla osztályfőnöki figyelmeztetés járt érte. De legalább ki tudtam jönni. Általánosba ötödikben másik iskolába mentem, egy nagyon szép fullos termünk volt. Nyolcadik végére egy lenullázott, teljesen leamortizált termet adtunk vissza. :D Minden évben szépen tünedeztek el dolgok. A szekrényeket szétvertük, a falról már a vakolat is hullani kezdett. Tovább ott lettünk volna a padlót is felszedtük volna lehet :DDD A tanárok szinte "menekültek" amikor a mi osztályunk szóba került. Régi szép idők.
2018. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!