Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozaton hogy lehet...

Levelező tagozaton hogy lehet praktikusan használni a füzeteket (több lent)?

Figyelt kérdés
levelező tagozat esetében hogy érdemes a füzeteimet felosztani, használni?? Mivel havonta csak egyszer kell menni, nem pedíg minden nap, így kevesebbet is írunk egy füzetbe. Az mennyire praktukus,hogy egy füzetet két tantárgyhoz használnék, az elejébe írnám az egyiket a hátsó részénél meg elkezdeném a másikat, vagy mi lenne a legegyszerűbb?

2018. aug. 5. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűrűskönyvet használok. Suliba ezt viszem, suli után meg tantárgyanként lefűzöm.
2018. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lapokra jegyzetelni vagy olyan füzetbe, aminek kiszedhető, lefűzhető lapjai vannak. Így egy mappába tudod gyűjteni minden tárgyhoz az adott jegyzeteidet. Én nappali tagozaton is ezt találtam a legpraktikusabbnak.
2018. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb méretű

füzetet használj

2019. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell spirál

füzet

2019. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!