Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy főiskolai szakképzésen...

Egy főiskolai szakképzésen sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés
Egy 2 éves képzésről van szó, amiből csak 1,5 év a tanulás, a többi 1 félév gyakorlat. Nem szeretek tanulni, nem is tudok sokat, mert mem vagyok egy agytröszt, de amit ki tudok hozni magamból, azt kihozom. Pont ezért nem jelentkeztem egyetemre, meg főiskolára, hanem megyek főiskolai szakképzésre. Nem volt magas a ponthatár, ezért reménykedem benne, hogy nem lesz nagyon nehéz. Kérlek, ha ilyenre jársz, akkor segíts nekem. :)

2018. aug. 6. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
*nem
2018. aug. 6. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
A ponthatárhoz képest sokat kell tanulni elég sok FOSZK-on. Viszont jobban járnál egy alapképzéssel, mert a munkaerőpiacon sajnos ezek a képzések nincsen megbecsülve.
2018. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! ha a jogi képzésre gondolsz, én azt végeztem, ha gondolod tudok róla írni.
2018. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, írtam neked privátban.
2018. aug. 7. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!