Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi Gazdinfósok/ Mérnöki...

Széchenyi Gazdinfósok/ Mérnökinfósok (akár más egyetemről is válaszolhattok, csak át szeretném látni) Ti mennyit szoktatok tanulni szorgalmi időszakban, heti hány órát?

Figyelt kérdés
Hétvégétek lehet szabad? Úgy gondoltam hétköznap tanulok, órákra bejárok,de a hétvégéket szeretném a párommal tölteni,nem csak tanulni.

2018. aug. 6. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre így nem lehet válaszolni. Attól függ, mennyi előismerettel rendelkezel. pl matek.

Ha annyira kened-vágod, akkor se diszkrétből, se matek 1-ből nem kell megerőltesd magad. De ott lesz az algó és az szgm, ami elég húzós. 6 és 12. héten zh belőle. Meg ugye matekból, diszkrétből is.

Amúgy meg ki hogy osztja be az idejét, attól függ. Annyira nincs sok előadás, nem is érdemes mindre bejárni.

Ha ügyes vagy, akkor a hétvégék többségét szabaddá tudod talán tenni.

2018. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáállás kérdése.
2018. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Napi 3 óra reálisnak mondható?
2018. aug. 23. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Proginfón vagyok. Első 4-5 hétben semmit sem szoktam tanulni, 1 percet se. A 6. héten szinte minden tárgyból ZH-k vannak, azokra külön-külön 1 egész délutánt szoktam szánni (kb. 6-7 óra tanulás) és elég szokott lenni. Utána a 10-11. hétig megint egy percet sem foglalkozok vele, majd ismét tanulás. Szerintem simán szabaddá tudod tenni a hétvégéidet.
2018. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!