Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire lesz szükségem az egyetemen?

Mire lesz szükségem az egyetemen?

Figyelt kérdés
Kellenek-e füzetek esetleg bármi extra? Ti miket használtok? Mekkora táskára van szükség, mit visztek magatokkal? Főleg levelezősök véleményei érdekelnek, mert én is az leszek. :) Köszönöm szépen!

2018. aug. 6. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Van egy gyűrűskönyvem, azt hiszem magammal lapokkal feltöltve. Otthon meg tantárgyanként lefűzöm.

Néhány toll, szaktól függően számológép, esetleg beadandókhoz rajzeszközök (mérnöki szakoknál).

2018. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

És humán szakosok, ti miket visztek?:)

2018. aug. 6. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy füzetet használok, kiszedhető lapokkal, amiket lefűzök utána. Mindig van nálam legalább két toll, illetve telefontöltő. Laptopot nem használok bent, csak otthon, így én azt nem cipelem. Viszont nappalisként egész héten változóan vagyok bent, szinte mindig van nálam sok kaja. Ezért nem olyan kicsi a táskám.
2018. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
az agyadra :-) Kapcsolatokra - hasznos, hogy előtted vizsgázók mit tapasztaltak...és kitartásra!
2018. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jogon vagyok. Füzetekkel kezdtem, de hamar leváltottam laptopra, sokkal könnyebb és egyszerűbb írni azt a temérdek dolgot.
2018. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pénzre, drogra, óvszerre és alkoholra. Vizsgaidőszakban nyugtatóra is.
2020. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!