Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus SPM (-IMP) vélemények?

Corvinus SPM (-IMP) vélemények?

Figyelt kérdés
AK-ra vettek fel, és olvastam az SPM-IMP programról. Mennyire nehéz, mennyire kifizetődő felvenni?

2018. aug. 7. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz. Van egy prestige egyetemen. De sokan az SPM miatt csúsznak. Elég sokan elkezdik majd otthagyják egy év után.

Igazán annak éri meg aki tényleg pénzügyi ellemzés terén kéoteli el a jövöjét

2018. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam benne, és az egyetlen dolog, amit tanultam, hogy "különbek vagyunk a marketingeseknél". Sok tárgyam csúszik emiatt (stat 1.-2., matek 2.), szerencsére a VPÜ-t már nem úgy vettem fel, életem egyik legjobb döntése volt. Ha nem vagy nagyonnagyon reál beállítottságú, iletve nem bírod a sznob embereket, kerüld el. Szóval csak óvatosan. (Az első éves matek tanci amugy aranyos és segítőkész, a többi tanárról ez már nem feltétlen mondható el.)
2018. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!