Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Engem a szociális munka...

Engem a szociális munka alapszak vonz. Már érettségiztem,460 pontom van, és mindenki le akar beszelni a szakrol. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Merthogy nem használnám ki ami bennem van meg komolyan hajléktalanokkal akarok majd foglalkozni?

Nem szeretnek elmenni közgázra...

Idén nem felveteliztem, jövőre szeretnék.


Bárkinek mondom, hogy mit szeretnek, csak a lenezest kapom, es nagyon nagyon rosszul esik.


2018. aug. 11. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szép munka, szard le, ha beszólnak rá.
2018. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mással foglalkozz, ha békességed van benne, akkor indulj el.
2018. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki ilyen helyen dolgozik, 10+ éve. Nem szeretnél belenézni, mielőtt döntesz? Jó fej, megmutatná mire vállalkozol! (Aztán futnál a közgázra, fogadok)
2018. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, válaszd azt, amit szeretnél! Az a lényeg, hogy olyat tanulj, amit élvezel és, amihez van motivációd, vannak terveid. A szociális munka az pont egy olyan szak, ami nem való akárkinek, mert ehhez kell hivatástudat, empátia, érdeklődés, széles látókör, türelem stb., szóval egy elég speciális személyiséget igényel. Emiatt egyébként tényleg nem lenne rossz, ha picit megtapasztalnád, hogy mégis milyen egy szociális munkás munkája (persze, ha van rá lehetőséged).
2018. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Szép távolról. A valóság meg az, hogy üvöltesz az alkeszekkel, masszívan túlórázol, heti többször alpári módon szidnak, és csak szökőévben köszönik meg, hogy dolgozol. (Már ami a hajléktalanokat illeti.)
2018. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Én is elhivatottnak érzem magam ezen a területen, de én a szociálpedagógiát választottam és idén fel is vettek.

Viszont ha ennyi pontod van lehet érdemesebb mégjobban körül nézni a képzések között. Meg az sem ár, ha kicsit belelátsz egy ilyen munkakörbe egy ismerős által...

2018. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
bocsánat, ez teljesen off, de hogy sikerült a 460 pontot elérni? :D
2019. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!