Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek 9. -be, logisztika...

Most megyek 9. -be, logisztika szakra. Milyen felszerelések kellenek? (Füzetek, rajzlap stb. Miből milyen)

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm:)

2018. aug. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Legkésőbb az első órákon elmondják. Élvezd a szünetet, amíg még lehet!
2018. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont most szeretnénk bevásárolni, egy kis részét. Azért kérdeztem:D
2018. aug. 14. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én gimis vagyok, de szerintem ha csak nem valami különleges iskolába mész, nem kell más mint nekünk.

Vegyél sok, jól fogó tollat, mert idegesítő mikor diktálás közben fogynak ki.

Te tudod milyen tantárgyaid lesznek, ennek megfelelően olyan füzetet válassz, amibe szeretnél írni órán. Én matekon pl. nagy, vastag, spirálos füzetet használok, mert abba sokat írunk, de mondjuk etikára, földrajzra nem kell a spirálos, fele sem telik be év végéig.

Én szeretem a hibajavítót, de arra vigyázz, hogy dolgozatoknál nem használd, vergődnek érte a tanárok, mert érettséginél úgysem használhatod.

Szövegkiemelőt is használok, de csak citromsárgát, valahol olvastam, hogy ez a szín jobban megmarad a fejedben, hatásosabb!

Tesi felszereléshez nálunk csak nadrágot kell venni és cipőt. Cipőből nem használhatjuk a tipikus-kínais-fekete-fehér tornacipőt, mert a tesitanár szerint egészségtelen. Sportcipőt vár el tesire. Pólót nálunk ad a suli.

Vegyél egy komolyabb számológépet, matekon, kémián és fizikán, neked lehet néhány szakmai tantárgynál is szükséged lesz rá.

Nyelv órákra nekünk nem várnak el szótár füzetet, bár szerintem praktikusabb.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

De ne várd a sulit, örülj a szünetnek!

2018. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, Szerintem előre nem tudja, hogy milyen tantárgyai lesznek.


Rajzra nem kell sok cucc középsuliban, majd a tanár mondja hogy pl következő órán kell festék vagy ilyesmi, de filc meg színesceruza azért mindig legyen nálad. Füzetek meg hát az alap tantárgyakra, amik eddig is voltak, azokra úgyis tudod.:)

Ha lesz olyan tantárgyad, ami a logisztikához kapcsolődik, akkor biztos kell valamelyikre vonalas, valamelyikre meg kockás mert ott azért számolni is fogtok.

2018. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nálunk is adnak pólót testre:D


Amúgy nem várom a sulit, Isten ments xd

2018. aug. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!