Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Melyiket választ...

Egyetemisták! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Hétfőn pénteken nincs óra, de kedd-szerda-csütörtökön bent kell egy nap min. 4 előadást/szemináriumot.


Vagy hétfőn is van 1-2 óra, és kicsit lazább az egész.


Nekem az első verzió szimpibb, többet lehetek otthon, de attól tartok nagyon kimerítő lenne...mit gondoltok?


2018. aug. 16. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Örülnék ha egyáltalán lenne szabadnap. Üdv a bme-ről.
2018. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
es az mert jo ha otthon vagy? en utalok otthon lenni, direkt olyanra csinalom orarendet h ne legyen szabadnapom. Masodik szimpibb.
2018. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen szak, mennyire nehéz, milyen más elfoglaltságod van. Ha mondjuk írod a szakdogát, akkor a szabadnaposat ajánlom, egyébként inkább legyen hétfőn is óra. Én szerettem mindig is órára járni, haverokkal lenni, bár nekem pénteken is volt mindig órám, azt már én is utáltam
2018. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem tömbösíteni az óráimat minél kevesebb napra. Az elmúlt 2 fél évben :H-K-SZ ill H-K-CS napokra sikerült raknom az óráimat, és jobb volt, mint amikor négy nap volt órám. Bár hozzá tartozik, hogy én bejárós vagyok(faluról egy vidéki egyetemre) és a be és haza utazással elmegy 2-2,5 óra naponta, szóval ennyit megspórolok, ha eggyel kevesebb nap kell bemennem, és az így nyert szabadnapon előbb nekiállok tanulni, mint amikor egyetemről érek haza 1-2 előadás után. Ha koleszos lennék, akkor nem biztos, hogy ennyire tömbösítenék, akkor lehet, hogy inkább széjjelebb raknám, mert hát két-három előadás után már igen csak erőt kell vennie az embernek magán, hogy még bent maradjon.(főleg ha az egyik igencsak unalmasra sikerült)
2018. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tömbösítő típus vagyok, de csak azzal a feltétellel, hogy a szabad napokon nem lógatom a lábam, hanem tanulok, csak otthon.
2018. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
32%
#1 - aztán minek neked szabadnap? Hogy elvégezd a Corvinust??! Az kéne még, hogy a Fővám téren lődörögjetek hétfőnként. Szedje már össze magát, kolléga!
2018. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mindig vált be a tömbösítés. Talán a 2. verzió jobban tetszene (nekem), mert általában 90 perces óráknál is elveszítettem a figyelmemet 45-60 perc környékén. És tömbösítve meg szenvedés lenne. Plusz mindig a ZH-s hetekre gondoltam, elég nagy szívás, ha egy napra kerül pl. 3 számonkérés.


De ez ember függő, hogy melyik jön be jobban. Kipróbálod, legközelebb máshogy csinálod, ha nem jön be.

2018. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tömbösítek, ahogy tudok, örülnék, ha 3 napba be tudnám sűríteni.
2018. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan félévem, ahol egy héten mind az 5 nap volt órám, szétszórva. A napokat egész jól vette az ember és ZH-időszaknál is jó volt. Volt olyan félévem is, amikor nem volt pénteken órám és csütörtökön is csak 8-12-ig. Én a tömbösítettet jobban szerettem, mert volt bőven szabadidőm, viszont hátránya volt, hogy ha hazamentem, (haza-haza) akkor nem tanultam xD De ha maradtam a lakásba akkor igen.
2018. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem fontos bejárni minden órára, és ritkán vannak ZH-k, akkor az első verziót választanám, ellenkező esetben a másodikat.
2018. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!