Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezés középiskolába...

Átjelentkezés középiskolába 10-ben. Lehetséges? (Kratochvil)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mar egy jo ideje nyúzom magam miatta, de most kezdődik a 10. Évfolyamom a jelenlegi iskolámba (szakgimibe járok). Szóval ha minden áron eldönteném, hogy átszeretnék jelebtkezni a kratochvilba (debreceni kollégium) akkor szerintetek az működne? Most így, ilyenkor? Én keszen allok barmire, tenyleg. Kituno lettem most evvegen, bar a felvetelit meg annak idelyen elegge sikerult "felre irni" eleg borzasztora a kijelolt 80+ ponthoz kepest, de sikerult feljavitani magam es hat bizonyitvany mutatja is az eredmenyet illetve fizikailag is eros es sportos vagyok. Mikor kene az iskolaval megerdeklodni az egesz dolgot? Egyaltalan szerintetek van ertelme vagy esélye? Engem nagyon bant igazan, hogy nem oda jelentkeztem 2 éve, de az már a mult sajnos es nem tudjuk megváltoztatni. Kratochvilosok valaszat kulonken koszonnem, de mindenki masnak is!

2018. aug. 16. 21:27
 1/1 anonim válasza:
Sikerult?
2018. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!