Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kozepiskolas magyartanarok...

Kozepiskolas magyartanarok kiakadnak, ha kockas fuzetbe irok oran?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 00:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Az értelmes embert nem érdekli.
2018. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Miért írnál kockásba?
2018. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%

Írj sima füzetbe, de ne

kockásba

2018. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem középiskolában ezzel senki sem foglalkozik. Én össze-vissza írtam mindenféle füzetbe, lapokra stb., ami éppen volt nálam, aztán otthon rendszereztem a jegyzeteimet. A kutya sem kérdezte meg, hogy miért pont kicsi/nagy/kockás/vonalas/sima stb. lapra írok.
2018. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mire írsz csak legyen meg az órai anyag. A magyar tanárnőm mindig ezt mondta: "Engem aztán nem érdekel, hogy mibe írsz tőlem előveheted a matek füzeted is, csak tudjam, hogy leírod azt, amit majd visszakérek."
2018. aug. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én vonalasba írtam keresztbe, elkönyvelték, hogy nonkonformista vagyok, ennyi
2018. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk csak az utolsó két évben nézte el a magyartanár ha nem vonalasba, vagy nem ugyanabba a vonalasba írtunk. A matektanárnak meg szokása volt kitépkedni a lapokat, ha nem négyzetrácsosba írtunk, illetve, ha nem margóztuk le a lapok szélét.

Iskolája, és tanárai válogatják, majd kitapasztalod.

Utolsó évben egyébként csak egy füzetem volt a matekon kívül mindenre.

2018. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

Kiváló munkaerő, szabályokat követő és betartó remek szakember lesz belőled, ha már iskolában se vagy képes az alapvető szabályokat betartani.


Ha én lennék a tanárod (még lehetek – gyere csak egyetemre!), minden egyes órán felszerelés-hiányt írnék be neked, amíg nem vennél egy csíkos füzetet.


Már a kérdés indíttatását sem értem, mire jó ez a szívózás. (Nem is annyira) elfojtott agresszió?

2018. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Bocsáss meg kérdező, nem akarok személyeskedni, de 2 nézőpont jut eszembe:

1. nincs vonalas füzetem, de még arra is lusta vagyok, hogy vegyek egyet 200 (vagy még annyi se) forintért...

2. valakinek gondolom magam és a szabályok rám nem vonatkoznak, így direkt eltérek a normáktól.


Az a gond, hogy egyik se pozitív. Vegyél nyugodtan egy vonalasat, nem fogsz belerokkanni.

2018. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
A miénk az furán nézett volna rád és kiröhögött volna, de miért akarsz kockásba írni?
2018. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!