Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak szeptembertől?

Figyelt kérdés

3 évet jártam egy egyetemre, amit utáltam, de a szüleim, meg főleg a társaság miatt nem hagytam ott...


Nem én akart ide menni. A gond az, hogy csúszok 2 évet. Az eddigi 3 év alatt, sem most nem engedtékeg, hogy élmények Pestre, vagy csak szimplán szakot váltsak...


Nem tudom mi lesz. Passziváltatnám akarok és abbahagyni.


Viszont fél évig hazudtam, hogy még húzták egy tárgyból, mert annyira félek tőlük apám meg is ver.


2018. aug. 19. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:

Az első csúszásom miatt élek görbe orral, ami nemcsak csúnya, de alig kapok rajta levegőt...


Megvert apám miatta. Minden egyes alkalommal düh van bennem, ha tükörbe nézek és utálok magamról képeket csinálni.

2018. aug. 19. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, költözz el otthonról szerintem.
2018. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%

2-an laknak még itt. Anyám ugyanilyen, sosem állt ki ellenem. A tesómat úgy ellenem hangolta apám, hogy az az élete, hogy engem gúnyol, meg ha kell felzök stb.

Ő a kedvenc gyerek.


Én meg napi szinten vagyok alázva évek óta... Meg nézetem a törött orromat egy életen át...


Igen el akartam költözni, mert az a szórakozás, az öcsémmel az élen, hogy az idegességüket, szórakozásukat rajtam töltsék ki... Nem engednek ELKÖLTÖZNI!!! Ha kell, ellopják a pénzem.

2018. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Passziváltasd úgy hogy nem szólsz apádnak. Hazudd neki, hogy még egyetemre jársz, közbe találj valami munkát. Spórolj pénzt, és költözz el. Utána még mindig folytathatod ha akarod estin, levelezőn az egyetemi szakot, vagy belekezdhetsz egy újba, ha nem érdekel a mostani.
2018. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerülj el otthonról, ahogy csak bírsz. Vannak barátaim akik hasonló helyzetben találták magukat, és akármennyire is le kellett adniuk a színvonalból és épphogy csak megéltek az elején, más kiút nem volt számukra és egyikük se bánja.
2018. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, lány

vagy ?

2019. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csomó tandíjat vissza

kell fizetned akkor -

2019. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!