Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Tudomány Egyetem levelez...

Pécsi Tudomány Egyetem levelező képzés? Utazás?

Figyelt kérdés
Móron dolgozom és szeretnék csinálni egy építőmérnök másoddiplomát. Nagyon szeretem Pécs városát, teljesen lenyűgöz a hangulata, ezért arra szívesen tanulnék ott, azonban visszariaszt, hogy mennyire kivitelezhető a Pécs-Mór távolság 4 éven keresztül tanulás és munka mellett. Igazából azt sem tudom pontosan, hogy hogyan működik a levelező képzés Pécsen? Tudna nekem segíteni ebben valaki, aki részt vett ilyen képzésben? Vagy inkább válasszak másik egyetemet pl. Győr vagy Bp. Szent István Egyetem? Nagyon tanácstalan vagyok!
2018. aug. 20. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Az órák általában pénteken és szombaton vannak, és a tanév kezdete előtt már hónapokkal tájékoztatnak róla hogy mikor milyen óráid lesznek és mettől meddig, hogy úgy tudd alakítani az életedet, hogy oda tudj érni és meg tudj jelenni az órákon. Én is Pécsett tanulok és azt mondanám hogy a tanárok nagyon rendesek, de én nem az építészet részen vagyok.
2018. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!