Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az egyetemen 2 szakot...

Ha az egyetemen 2 szakot csinálok egyszerre, akkor mindkettőhöz külön Neptun kód kell?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A bal felső sarokban tudod váltogatni a szakjaid.
2018. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ha később új egyetemre járnál, akkor se változik a Neptun kódod.
2018. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! és mit kell csinálnom hogy látszódjon felül a 2. szakom is? tavaly csináltam egy szakot, most vettek fel a 2.-ra, ilyenkor mi a teendő. hogy lássam a Neptunban?
2018. aug. 24. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

NEPTUN bal felső sarokban a "Képzés" szóra kell kattintani, és ott tudod kiválasztani, hogy a két képzés közül "melyik neptunját lássad"(jól el van rejtve, nem is tűnik menüpontnak)


[link]

2018. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Még tanárként is ugyanazt az egyetlen neptun kódomat használom, amelyet 15 éve mint diák kaptam egy teljesen más egyetemen. És úgy, hogy nem is kértem, csak előbányászták valahogyan az adataim alapján.
2018. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!