Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy zajlik egyetemen a...

Hogy zajlik egyetemen a beiratkozas?

Figyelt kérdés
Mit kell csinalni? Mennyi idot vesz igenybe kb?

2018. aug. 26. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb. 10 perc volt tavaly. Ráadásul elosztották abc szerint, ki hány órától hány óráig menjen. Három ablak is nyitva volt, szóval pörgős volt. 20 perc volt kb, mire sorra kerültem, így az egész félóra volt kb.


Be kellett adni az iratokat, bizonyítványokat, róluk fénymásolatot vinni kellett. Illetve a beiratkozási lapot is ki kellett neptunból nyomtatni, így ott csak mindent alá kellett írni, ők is mindent aláírták, lepecsételtek és ennyi...

2018. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :))
2018. aug. 26. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol, nálunk a BME-n 1 óra volt, akkora sor volt. Be kell mutatni a papírjaidat, amiket kérnek, pl nyelvvizsga, érettségi, anyakönyvi kivonat.
2018. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemenként változó. Például nálunk 2 óra hosszás "előadás" volt lényegében. Beültettek minket egy előadóterembe és közösen elkezdtük kitölteni a papírokat. Néha-néha meg volt szakítva monológokkal (hök, TO, ösztöndíjak stb).
2018. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve 3 órát vártam, hogy be tudjam iratkozni az ELTE-n.😃
2018. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hu koszi mindenkinek:D remelem nalunk gyorsan lezajlik.
2018. aug. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!