Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi évnyitóra miben...

Egyetemi évnyitóra miben ajánlott mennyi?

Figyelt kérdés

Mondjuk fekete öltöny nadrág helyett szintén fekete skinnyi nadrágot vennék fel. Nem vagyok tipikusan az az ember, akinek mindig "tökéletesen" kell kinéznie :), csak szimplán kényelmesebb.


Meg klasszikus fekete cipő helyett egy szintén ünnepi, de barnát vennék fel, mert az szintén kényelmesebb. (Nem a színe miatt :) csak újabb és jobban illik a lábamra)


A fekete zakó helyett meg egy kicsit sportosabb kékes színű zakó vennék fel. Szintén kényelmi okoból.


Ennek az öszhatása kinézetre jó, azaz nem félek, hogy nagyon tiszteletlennek gondolnának, de mégis mennyire veszik szigorúan az öltözködést?



2018. aug. 28. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen világos számomra, hogy az adott alkalomhoz illő megjelenést miért a fekete öltönnyel azonosítod. Ez nem temetés. A sportzakó az tök rendben van, de véletlenül se vegyél alá rövidujjú inget. A szűk nadrág rendben van, ha nem az a b#zis kategória. Ezt csak azért emelem ki, mert mostanában sokan azt gondolják, hogy az jól néz ki. A barna cipő is oké lehet, ha az mondjuk egy elegánsabb félcipő. De arra azért ügyelj, hogy az öved színével passzoljon. Szóval ez így akár rendben is lehet, de nyugi, lesznek sokkal rosszabbak is.
2018. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tökély.

Miért ne lenne jó?

Nem a ruhát nézik.. :)

Ahogy neked kényelmes.

Szerintem az az "alapkövetelmény", hogy ne macckóban' menjél, hanem egy alkalmiban..

Van aki farmerban meg egyetemi évnyitóra! :)))

2018. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már egy fehér ing+sötét (hosszú) nadrág is megfelelő az egyetemi évnyitóra. Ez nem általános iskola meg középsuli.

Szerencsére nálunk nem kötelező, így én megintcsak kihagyom. :D

2018. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!