Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi előtt/közben mit...

Érettségi előtt/közben mit ajánlott enni, amitől nem fogok hasmenést kapni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túllihegni ezt a dolgot, azt eszel, amit akarsz. Vagyis logikusan azt, amitől máskor sem jön rád a hasmenés.
2018. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat amitől alapból nem jön rád a hasmenés és nem zavarod a társaid az elfogyasztásával.
2018. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te hogyan reagálod le az ilyen helyzeteket. Én például előtte semmit nem bírtam enni, mert reggel amúgy sem megy le semmi a torkomon, illetve még izgultam is, hogy mi lesz stb., úgyhogy pláne. Vittem magammal csomó kaját, de hazavittem mindent, mert közben nem ettem semmit, hanem inkább a feladatokra koncentráltam. Viszont volt egy osztálytársam, akinek minden nap tele volt pakolva az asztala szendvicsekkel, péksütikkel, csokival stb., és mind el is fogyott az érettségi alatt.


Egyébként szerintem inkább csak valami nasiszerű dolgot célszerű vinni pl. keksz, csoki, cukorka, ropi, pogácsa, gyümölcs stb., ilyesmik, illetve mindenképpen vigyél magaddal innivalót (+zsepi, több toll is legyen nálad mindenképpen). Persze, vihetsz magaddal akár szendvicset is, ha te úgy érzed, hogy tudsz/akarsz majd enni "normál" kaját is, max. utána megeszed. Illetve arra tényleg jó, ha odafigyelsz, hogy mondjuk egy kis dobozban viszed a kaját és kerülöd a zörgő, csörgő zacskókat vagy mindent kibontasz, mielőtt elkezdődne az érettségi. Engem pl. nem zavartak az ilyen kis zajok, de lehetséges, hogy másokat igen.

2018. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt bármit ehetsz, amit amúgy is szoktál és nincs bajod tőle. Érettségi közben max csokit, szőlőcukrot szerintem.
2018. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. máj. 6. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szotyit,chipset, vagy olyan nasit, ami nagy hangzavarral jár. Én pacalt ettem jó csípősen kenyérrel kanalazgattam be. A szövegértésen kívül lehet minden jól sikerült.
2018. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!