Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnek atjelentkezni...

Szeretnek atjelentkezni DE-AOKról az SZTE-AOKra! Valaki segítene nekem? 😊

Figyelt kérdés
Most felvételiztem es Debrecenbe vettek fel, de a távolság miatt Szegedre szeretnek inkabb menni. Az lenne a kerdesem hogy hany felevet kell teljesitenem Debrecenben, hogy atjelentkezhessek.Az SZTE honlapjan erről nem talaltam információt. Valamint ha nem ertem el a felveteli ponthatart akkor atvesznek? (Nyilvan sajnos emiatt megyek Debrecenbe) Valaszotokat koszonom, megy majd a zold kez.😁 Mielott meg valaki beszólna, hogy nem tudok írni, telefonon írtam ki a kerdest, ezert nincsenek ekezetek😏

2018. aug. 30. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem átjáróház, ezért van kitalálva a ponthatár.Ha mindenki kénye-kedve szerint mászkálna össze-vissza a egyetemek között, akkor kitörne az anarchia.


Amúgy biztosan nem vesznek át.. Minden egyetemen megvan, hogy hány lezárt félév szükséges, és milyen átlaggal, ahhoz , hogy esélyed legyen arra, hogy átvegyenek.

2018. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Másod, harmadév végén szokták ezeket engedni, mert akkor futnak össze közelítőleg a különböző képzések.

Megpróbálkozhatsz újrafelvételivel (ha kell több pont, akkor új érettségivel is), akkor tuti átvesznek, csak annak is inkább másod, harmadév végén van értelme, mert addig úgyis más ritmusban vannak a tárgyak, hiába fogadtatod el a tárgyaid egy részét, lesz ami miatt úgyis csúszol, és tulajdonképpen évet kell ismételned.

2018. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az újrafelvételire + tárgyelfogadtatásra szavazok másod-harmadév után, ez a legbiztosabb. Ráadásul van olyan orvosi, ahová csak önköltséges képzésre lehet átjelentkezni (POTE), és Szegeddel én sem tudom, hogy mi a helyzet, annak ellenére, hogy az egyetem hallgatója vagyok.

Egyébként láttam már átjelentkezési kérelmet egyik egyetemről a szegedire, szóval valahogy csak megoldható ez is, csak hát sehol nincs infó arról, hogy pl. milyen átlag kell hozzá.

Esetleg hívd fel a to-t, és kérdezd meg őket.

De az 100%, hogy átjelentkezni csak másodév vagy harmadév után lehet.

2018. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel a SOTE-ra történő átjelentkezésnél néztem, hogy az első 2 év kötelező és 3,5-ös átlag valamint nem emlékszem már mennyi kredit.
2018. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


#4-es voltam

2018. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az ÁOK honlapja, hanem a TTIK-é! Semmi közük egymáshoz (azon kívül persze, hogy mindkettő SZTE). Az ÁOK honlapján valóban nincs erről tájékoztatás, én is keresgéltem.
2018. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. És 3. Évben tudsz átjelentkezni orvosin, viszont esetleg egy két tárgyat teljesíteni kellhet, ha az az egyik mintatantervek nem szerepelt.
2018. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!