Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskolába csak az...

Általános iskolába csak az első osztályosoknak járnak ingyenesen a könyvek, füzetek és egyéb dolgok amiket adnak?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, annak is nagyon örülök amit adnak hisz ez is nagyon nagy segítség. Most megy előbe a kisfiam. Csak érdekel hogy meddig van ez így. Többen kérdezték Tőlem is, de nem tudtam és nem is találtam róla semmit.
2018. aug. 30. 22:41
 1/5 anonim válasza:
47%
1-9 évfolyam. De igazából nem ingyenes. Ezek könyvtári könyvek amit èv vègèn le kell adnia a gyereknek, tehát nem marad az övè csak használhatja. Így az előző èvfolyam könyveit kapják meg ők is.
2018. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Első osztálytól harmadik osztályig és a középiskola 9-10.osztályában ingyen biztosítja az állam a tankönyveket.
2018. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Előző válaszoló vagyok tankönyveken kívül mást nem adnak ingyen.
2018. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9. osztályig jár(t tavaly), AMENNYIBEN az iskolának megfelelnek a központilag meghatározott tankönyvek. Ha nem, akkor a másfajtát meg kell venni.
2018. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De igazából nem ingyenes. Ezek könyvtári könyvek amit èv vègèn le kell adnia a gyereknek, tehát nem marad az övè csak használhatja. Így az előző èvfolyam könyveit kapják meg ők is."

vannak közöttük könyvtári könyvek is, nálunk tavaly (elsőben) 3 db ilyen volt: erkölcstan, környezetismeret és talán ének (? ha volt. ha nem, akkor nem emlékszem, mi volt a 3.). Az összes többi a gyereké lett, matekkönyv és olvasókönyvek is, illetve nagyrészük munkafüzet jellegű, tehát dolgoztak is benne.

2018. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!