Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemhez mindenképp szüksége...

Egyetemhez mindenképp szükséges a saját bankszámla, vagy megadhatom egy hozzátartozóm számláját?

Figyelt kérdés
Pannon Egyetemrôl lenne szó, ha ez segít.

2018. aug. 31. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt adsz meg amit szeretnél. De célszerű olyat megadni amit te kezelsz. Körülményes lehet ha valamit gyorsan kell befizetni és nincs közelben, aki kezeli a számlát. Plusz az ösztöndíjat is (ha kapsz) oda utalják.
2018. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges, de nagyon ajánlott. Olvasgass a családi kategóriában, ahol nagykorú emberek sírnak, hogy a saját diákmunkás bevételüket és az ösztöndíjaikat a rokonaik kezelik, nem adják oda nekik vagy elköltik az engedélyük nélkül. Sokkal tisztább, ha van saját bankszámlád, egy idő után úgyis szükséged lesz rá. Illetve valóban macerás, ha minden alkalommal a hozzátartozódnak kell belépnie pl. a netes felületre és helyetted elutalgatni az egyetemnek szánt pénzeket.
2018. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat es a segitseget!
2018. aug. 31. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A bankszámlára megy pl az ösztöndíj is, tehát célszerű nyitnod egy számlát. 18 évesen már amúgy sem árt, ha van bankkártyád. Az OTP-nél pl van Junior csomag ingyenes számlavezetéssel, de más bankoknál is biztosan van.
2018. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akartam, de végül nekem is lett. BB Junior, tényleg megéri.
2018. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!