Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Madáchosok! Át...

Budapesti Madáchosok! Át szeretnék jelentkezni 10. Osztályba. Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Tavalyi bizonyítványom szerintem viszonylag jó lett, matek es francia 4es fizika 3-ás (azt nagyon elszúrtam, tudom) a többi ötös. Általánosban végig kitűnő voltam, van egy B2es nyelvvizsgám németből, és most készülök az angolra. Mennyi esélyem van hogy átvegyenek angol-franciára? A mostani 10.es osztály milyen? Jó a közösség, tanárok?

2018. szept. 3. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát mindenképp megér, a bizonyítványod belefér, nem kell mindenből kitűnőnek lenni, 4.5 körül el szokták fogadni ;) A közösség fantasztikus, a mostani 10. évfolyam is jó szerintem, de ez nem is nagyon számít, mert vegyül az összes évfolyam ha a barátságokról van szó (én most vagyok 11.es) Elfogadó közösség vagyunk, beilleszkedni nagyon könnyű. A tanárokra 99%ban egy szavam nem lehet, nagyon segítőkészek, közvetlenek, törődőek,én személy szerint nagyon sokat köszönhetek nekik. Magas szinten folyik az oktatás, habár az órák jó hangulatban telnek (némelyik még annál is jobb hangulatban ;) ) Legjobb döntés a Madáchot választani!
2018. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves és emberséges az igazgató. Biztosan átvésznek.
2018. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!