Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha vendéglátás szakon végzek,...

Ha vendéglátás szakon végzek, akkor csak pincérkent tudok el állni dolgozni?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen titeket,hogy példa munkákat is mondjatok!

2018. szept. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, lehetsz komornyik is :DD


Viccet félretéve, nagyon sok lehetőség van. Csak vendéglátás vagy turizmus és vendéglátás? Dolgozhatsz szállodában mint recepciós, lehetsz szállodaigazgató is, de vezethetsz éttermet is vagy rendezvényszervező is lehetsz... egyáltalán nem kell pincérnek állnod ilyen végzettséggel (akár okj akár diploma).

2018. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hivatalosan vendéglátás-turisztika a szakma neve :D
2018. szept. 5. 20:10
 3/3 anonim válasza:
Hát figyelj, én ezt végeztem. Vagy mész a konyhára főzni, nyáron 45-50 fok. Vagy mész a placcra felszolgálni, minden rajtad verődik le, ha a kaja késik, vagy már hideg, akkor téged kérnek számon. Nagyon sokat kell tűrni és nyelni, de én szeretem ezt csinálni. Lehetsz pultos. Mehetsz még recepcióra is dolgozni, ha találsz munkát. Eléggé sokrétű a dolog. Ha meg egyetemen tanulsz tovább, akkor lehetsz tanár is ezzel a szakmával.
2018. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!