Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem jutok be a neptunba és...

Ha nem jutok be a neptunba és nem tudom felvenni a kinézett kurzusokat, borul az órarendem és olyan kurzust kell felvenni, ami rossz időpontban van és nem tudok bejárni?

Figyelt kérdés
ilyenkor lehet kérni kedvezményes tanrendet? vagy csúszni fogok?
2018. szept. 4. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van más időpont, de nem fértél be, akkor írj a tanszéki ügyintézőnek. Kötelező tárgyaknál szoktak bővíteni.
2018. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyilván azt mondaná, hogy vegyem fel egy másik időpontban, ahol van hely
2018. szept. 4. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, de azt írtam neki, hogy akkor a másik időpont ütközne egy másik tárggyal(pedig nem) és így bővítette.
2018. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :-))
2018. szept. 4. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha szerencséd van, tényleg kibővíthetik, egy próbát megér. Nálunk mindig azt mondták, hogy így jártál, sajnos ez a jellemzőbb. Viszont ha nincs katalógus, nyugodtan bejárhatsz a másik órára, senkinek nem fog feltűnni (hacsaknem 10-15 fős).
2018. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amik kellenek, az mind 14 fős, 4et nem tudtam felvenni, már csak a pénteki csoportban van hely.
2018. szept. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!