Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átiratkozás? (középiskola)

Átiratkozás? (középiskola)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy 9.-es vagyok (nem kell beszolni tudom meg csak most kezdodott az iskola) es iskolat szerefndk valltani.

Rajottem hogy ez az iskola nem nekem valo, egyaltalan. Anyaval beszeltem, nem orul neki, de azt mondta inkabb menjek el, minthogy ne erezzem jol magam.

Nem zarkozom el attol se hogy maradok, de ez nagyon max ev vegeig lehetseges, mert nem fogom itt birni.

Egy iskolat felhivtunk mar es mondtak, hogy bizonyitvany es matek irasbeli kell, de keves az esely mivel nyomos indok kell ahhoz hogy bovitsek az oszt.letszamot.

Nagyon felek hogy segova nem vesznek at. (Nem vagyok rossz tanulo, nem azert. Inkabb azert, mert sehol sincsen hely.)

Tudtok barmit is tanacsolni? Esetleg iskolakat?

Sajnalom hogy hosszu lett. Ha esetleg kerdesetsk van irjatok.

Ha esetleg a kerdes kicsit szemelyesebb akkor kerlek privatba.

Koszonom ha elolvastad. Ha segitesz azt meginkabb.

(Az elezet hianyaert bocsanat)



2018. szept. 4. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Iskolát nem igazán tudok tanácsolni mivel nem írtad hogy merre fele keresel iskolát

Indoknak ki lehet találni valami nyomósabbat,nem kell teljesen őszintének lenni

Mégis mi a gond? Végűlis most kezdődött el az egész, másik osztályba más szakra nem megoldható az átmenetel?ilyenkor erre van még lehetőség

2018. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!