Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség átirakozásra a...

Van lehetőség átirakozásra a Móricz Zsigmond vagy a Xántus János Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Jelenleg az EAKI nevű alternatív gimnázium diákja vagyok és igen kellemtlenül érzem ott magamat és számos gimnáziumot írtam össze ahova átszeretnék iratkzoni de,ez a kettő érdekel a legjobban.Ha van átiratkozásra lehetőség milyen követelmények vannak?

2018. jún. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2. kerületi Móriczba lehet
2018. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van lehetőség átiratkozásra mind két suli esetében. Van olyan suli, akinek a honlapján rajta vannak az átjelentkezés feltételei. Ha ezt nem találod meg, akkor írni kell egy levelet, melyben kéred az átjelentkezést, vagy pedig az iskola titkárságon megkérdezitek, hogy mikor van félfogadási idő a suliban nyáron és bemész személyesen bejelenteni az átiratkozási szándékodat. Mindjárt vidd magaddal a bizonyítványodat, mert mind két suliban nézik a tanulmányi eredményeket.
2018. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
A móricz zsigmond gimnáziumot ajánlom az iskola az udvar nagyon jó iskola kár hogy nem oda jelentkeztem :( és állatok is vannak az idkolába pl papagáj hörcsög stb :)
2018. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves 3.válaszoló! Azon kívül, amit felsoroltál, azaz hogy jó az iskola udvara (vagyis jó lenne, ha rendesen karban lenne tartva) több előnyt a Móriczhoz nem tudnék felsorolni. Az állatház, amire te gondolsz már régen nincs, szinte az összes állat elpusztult szintén a szakszerűtlen kezelésük miatt.

Kedves kérdező! Annyit tudok mondani, hogy a Móriczba NE, és ezt úgy értsd hogy SOHA semmilyen körülmények között, még csak NE is gondolkodj azon hogy jelentkezel! Ha te és a családod nem a rózsadombi felső-középosztály tagjai vagytok, anyukád és apukád nem orvos/ügyvéd/olajszőkítő/politikus vagy csak simán újgazdag, illetve nem hordasz a “mai” “trendi” “jó minőségű” “nem kínai” és “megkülönböztetést nem előidéző” cuccokat, ruhákat, sajnos nem fogod jól érezni magadat ebben a gimnáziumban. Ha bírod a megkülönböztetettséget, kiközösítést és mindennapos megalázást azért mert esetleg nem csak és kizárólag fekete ruhákban jársz iskolába (csakis márkásban, mert a 20 ezer fotinttal olcsóbb, pontosan ugyanaz a termék de márkajelzés nélkül az “gáz”), vagy apu nem tudta megvenni a legújabb Iphonet, akkor hajrá.

Ha a fentebbiek igazak rád most is, akkor SE ajánlanám az intézmény igénybevételét, mert az elvégzése után még a mostaninál is károsabb tagja leszel a társadalomnak.

2018. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utolsó válaszolóval nem tudok egyetérteni. Az osztályom 3/4 része nem volt rózsadombi, mégis mentesültek az összes negatív diszkriminációtól. (Emellett az osztály ugyanezen része újgazdag sem volt.) Én ajánlom a Móriczot, oda jártam 4 évig, van bőven talasztalatom.:) A tanárok rendesek, de persze van követelmény. Az iskola valóban szép, és jól karban tartott. A diákok legnagyobb része (akár újgazdag, vagy rózsadombi) kedves, és befogadó. Pl. Az én osztályomban,mindenki megtalálta a helyét, és senkit nem közösítettek ki amiatt hogy nem újgazdag, vagy nincs meg a legújabb iPhone-ja. (2018-ban végeztem.)
2019. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!