Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan szokjak majd hozzá az...

Hogyan szokjak majd hozzá az órarendemhez egyetemen?

Figyelt kérdés

Megvolt a tárgyfelvétel tegnap, aztán eléggé érdekes órarendem született így, általában délelőtt 10-kor kezdődnek az óráim.


Hétfőn pl folyamatosan lesz órám délelőtt 10 órától este 6 óráig.


Kedden az első órám 12 órától van 14 óráig, a következő délután 4-től este 6-ig, és az utolsó este 6 órától este 8-ig.


Szerdán csak két órám van, az első délelőtt 10-től 12-ig, a második este 6 órától este 8 óráig.


Csütörtökön az első két órám egymás után van, az első reggel 8-tól délelőtt 10 óráig, a második délelőtt 10 órától délig, az utolsó pedig délután négytől este 6-ig.


Pénteken nincs órám.


Ehhez hogyan tudnék majd a legkönnyebben hozzászokni? És a tanulást majd a köztes időben fogom tudni megoldani?



2018. szept. 6. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen szünetek, én ebben az időben hazamentem. De egyébként igen, ilyenkor írtam meg a házit és tanultam a következő szemináriumra.
2018. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legkönnyebb mód a hozzászokáshoz ha bejársz az órákra, és minden nap alszol legalább 7-8 órát. Ennyi. Majd hozzászoksz a harmadik hét végére. A köztes időkben meg kiszellőzteted a fejed, elmész kajálni vagy tanulsz hogy este ne kelljen annyit.

A kérdésedből az jött le, hogy idén kezdted. Nem kell parázni, hogy nagyon más az órarend mint középsuliban, ez egy velejárója az egyetemnek :)


Milyen szakra mentél?

2018. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angol-Történelem tanár szak. Igen, most kezdem :D.
2018. szept. 6. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel laksz az egyetemhez és megoldható, menj haza akkor, amikor nincs órád, pihenj, egyél vagy tanulj.
2018. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyél, tanulj a szünetekben, kávézz egyet a a

barátaiddal :) hidd el majd hozzászoksz

2018. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!