Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistak! Fontos megjelenn...

Egyetemistak! Fontos megjelenni egyetemen a tanevnyito unnepsegen?

Figyelt kérdés
Von maga utan barmilyen kovetkezmenyt, ha nem jelenek meg? Tudtommal nem kozolnek ott es akkor semmifele fontos informaciot, nyilvan nincs jelenleti iv sem, csupan formaitas.

2018. szept. 2. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt golyakent kerdezem :)
2018. szept. 2. 13:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy bármely egyetemen lenne ilyenből baj. Én személy szerint a SZE-ről tudok nyilatkozni, hogy itt semmilyen következménye nincs, és senki nem nézi ki volt ott. Itt a formalitás(gólya eskü, ilyen-olyan beszédek) mellett a különböző megpályázható ösztöndíjak pl köztársasági ösztöndíj, ill. cégek által alapított ösztöndíjak átadása szokott megtörténni.
2018. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az en sulimban se tudok semmilyen kovetkezmenyrol :) koszonom!
2018. szept. 2. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell elmenni, nem is kötelező és nem is nézi senki hogy ott van. Igazából senkit sem ismerek, aki elment volna egyre is
2018. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Ha jót akarsz magadnak, nem is mész, mert életed legfeleslegesebb óráit élheted át ott.
2018. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az se ment el, aki éppen díjat kapott...
2018. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két különböző egyetemre jártam, és egyiknek se mentem a tanévnyitójára, egyszerűen így jött ki a lépés. Nálunk is volt olyan, aki díjazott volt, és még úgy sem ment, semmi nem volt belőle, bement a TO-ra később és ott átvette. Fontos infóról tuti nem fogsz lemaradni.
2018. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!