Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus tényleg magánegyete...

A Corvinus tényleg magánegyetem lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában felröppent a hír, hogy magánegyetemet csinálnának a Budapesti Corvinus Egyetemből. Szerintetek ez reális lehet és ha igen akkor melyik évre?

2018. szept. 10. 07:15
 1/5 anonim válasza:

szerintem ez a kérdés már eldőlt felsőbb körökben (=IGEN, alapítványi lesz, ami elvileg állami finanszírózású még így is, de majd szépen "elveszíti közegyetem jellegét").. Majd megtudjuk a részleteket utólag, mint mindig.

[link]

Kövesd az aktuális híreket, Google > "corvinus" kulcsszó > Hírek fül

2018. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ja a kérdés második felére a válasz: szerintem a 2019-2020-as félévet (az új jelentkezőket), főleg az állami finanszírozásra pályázókat, már érinteni fogja a változás.

BCE gazdinfós vagyok.

2018. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2020-tól nem indulnak állami finanszírozású szakok. A fideszesek most a felsőoktatást fogják tönkreverni.
2018. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Lesz Corvinus ösztöndíj az állami ösztöndíj helyett
2018. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4: Lesz bizony, de még sok a kérdőjel körülötte, hogy pontosan hogyan fog kinézni, illetve arra sincs semmi garancia, hogy a fizetős helyekre nem emelkednek meg a tandíjak.
2018. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!