Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még csak most jönnek rá az...

Még csak most jönnek rá az oktatáskutatók, hogy az érettségit el kellene törölni?

Figyelt kérdés

[link]


Csípem Nahalkát, csak ő is a rendszer része már évtizedek óta. Kicsit későn kap észbe...


Egyébként az „akadémikus” tudásanyag átadható, csak ehhez minőségi tanárok is kellenek...


2018. szept. 10. 16:02
 1/1 anonim válasza:
Kedves kérdező, érdemleges választ nem tudok adni, nem vagyok pedagógus. Nekem csak annyi jutott erről eszembe hogy sajnos a magyar oktatás IS nagyon le van maradva a nyugattól. Gyermek koromban sok minden érdekelt, és nem voltam rossz tanuló, ennek ellenére kifejezetten útáltam az iskolát, úgy érzem az nyomorított meg lelkileg. Nem hogy fejlesztett volna valamit is rajtam, sokkal többet inkább elvett belőlem.
2018. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!