Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvári Tóparti...

Székesfehérvári Tóparti Gimnázium 10. osztály német szak?

Figyelt kérdés
Szeretnék iskolát váltani és most német szakon vagyok, szóval értelemszerűen egy ugyanúgy németes osztályba kellene átmennem. A tóparti keltette fel az érdeklődésem. 10osztályba járok, szóval az érdekelne, hogy a 10-es németes osztály milyen a tópartiban? Osztályközösség, tanárok? Ha valakinek van kedve irjon nyugodtan privátba, mert lenne egy-ket kérdésem még. Előre is koszonom:)

2018. szept. 13. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem lenne jó, ismerem őket látásból és nem igazán kedvelem azt az osztályt. Tanárok között vannak kedves, jó tanárok, de olyan is, aki egyszerűen nem tanárnak való. Az igazgató mindent szabályozni próbál, központosítani, és kétszínű.
2018. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg privátba tudnál mondani egy két nevet? És akkor utána tudok nézni az osztálynak, mert a tóparti oldalán nincsenek kinn osztálynévsorok, pedig minden sulinak szoktak.
2018. szept. 20. 06:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek szerintem amúgy jó a suli de nem biztos,hogy tetszene az az osztály, de hát ízlések és pofonok💁‍♀️
2018. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó igazgatója van az iskolának. Viszont tényleg van rendkívül alkalmatlan tanár, pl egy bizonyos angol néni. Nem akarom bántani, de szegény annyira rossz akcentussal beszél, hogy eltiltanám, mert nem ezt kéne a gyerekeknek megtanulni
2020. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!