Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a legjobb a nyelvoktatás...

Hol a legjobb a nyelvoktatás Miskolcon?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.os és francia illetve angol kéttanra szeretnék menni. Angolból középfokú komplex nyelvvizsgám van tehát az lenne a második idegen nyelv a francia pedig az első(amit 0.éven is tanulnék) Szóval melyek a legjobb nyelv oktatási sulik Miskolcon? (Az Avasiról tudom hogy jó,de az ki van lőve a környéke miatt és a szüleim is ismerik a környéket szóval ők sem engednének oda) A Hermanról is hallottam de mostanában egyre rosszabbakat.(pl,r****c

cképző,esik a színvonal,és nekem valahogy az egész hangulata nem jön be bocsi:D) A Zrínyi Ilonán gondolkozom. Az nagyon szimpatikus. Sok jót olvastam a nyelvoktatásról is. A nyelven kívűl a többi szak/tagozat nem érint. Csak a nyelvre vagyok kíváncsi. Ha van még esetleg ötletetek hogy hol jó a nyelvoktatás akkor tapasztalatokat,véleményeket kérhetek?:D



2018. szept. 15. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Földesben elvileg jók a nyelvtanárok, de a Zrínyiről se hallottam rosszat (kisebbik húgom járt oda)

Ha viszont igazán komoly sikert akarsz, mindenképpen magántanárt javaslok

2018. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Hermámra nagyon sok mindent lehet mondani amivel egyet is értek viszont a nyelvoktatás szerintem ott az egyik legkimagaslóbb(nem voltam Hermanos viszont voltak ismerőseim).Zrínyibe nagyrész egyéniségek járnak szerintem kimondottan ázok az emberek akikre ránézel és süt róluk.Viszont az valóban igaz hogy ott is nagyon jó a nyelvoktatás .
2018. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint pedig azt gondolom hogy a 0.évnek nem sok értelme van pl a Hermanba ott tényleg a kéttanra szavazok
2018. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!