Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Miskolci...

Mi a véleményetek a Miskolci Lévay Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe és a Lévayba szeretnék menni töri-média szakra,ha esetleg valamelyikőtök vagy valakinek a valakije oda jár és tudnátok róla pár szóban mondatban válaszolni azt nagyon megköszönném!

#Miskolc #Miskolc Lévay #töri-média szak #Lévay József Remformátus Gimnázium és Diákothon
2018. szept. 16. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én most vagyok 9-es..de nem vettek fel..nekem tetszett a szóbelin..hangulatos
2018. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Megpróbálnak majd belőled begyepesedett, szűk látókörű, túlvallásos idiótát csinálni.

Tapasztalat.

2018. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam ment oda, és hát valóban rettenet szigorúan veszik a vallást. Én pont ezért kerestem állami iskolát (a Kossuthban nem veszik olyan komolyan a vallást, viszont nekem nem volt szimpatikus, azért nem mentem oda). Ha nem kívánod ilyen magas szinten venni a vallást, akkor szerintem ne ide jelentkezz. Ezen kívül ő szereti (eddig), de ő és a családja nagyon vallásos.
2018. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lévays vagyok, kérdezz nyugodtan amire kíváncsi vagy, hátha tudok segíteni. :)
2018. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is oda járok és én szeretem ezt a sulit. Szerintem nem túl vallásos vagy akik szerint igen azok mennyenek a Jezsuba... na az vallásos. És én ezt úgy mondom hogy közöm nincs a valláshoz a heti egyszeri istentiszteletbe meg nem lehet belehalni.
2019. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!