Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptunt miért utálják ennyire?

A neptunt miért utálják ennyire?

Figyelt kérdés

Szerintem egy remek, átlátható, töklogikusan felépített kis rendszer, amit jellemzően olyan diákok fikáznak, akik egy villanykörtét sem tudnak kicserélni.


Nekem 5 év alatt semmi problémám nem volt vele.



2018. szept. 17. 10:25
1 2
 11/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ez jogos, de ezek inkább apró, bosszantó hibák, mintsem hajmeresztő bugok.
2018. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem mindent elmond:

"Neptun szolgáltatás jelenleg nem elérhető!"

Már 4 órája nem tudok belépni. Ami most nem nagy baj, de például előzetes tárgyfelvételkor is eljátszotta velem ugyanezt reggel. Utána meg már csak délben tudtam belépni, akkorra meg már az egyik tárgynál a kiszemelt kurzus meg is telt, így kénytelen voltam a legelcseszettebb időpontra felvennem.

2018. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azóta sem javították ki a hibát. Senki nem tud már 1 napja belépni nálunk.
2018. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!