Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jaschikba milyen tanulmanyi...

A Jaschikba milyen tanulmanyi atlag kell?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Es milyen kozponti eredmeny?
2018. szept. 17. 19:44
 2/4 anonim válasza:
Ez minden évben változó és az sem mindegy,melyik szakról beszélünk. Sok mindentől függ,nem csak a tanulmányi eredményt és a központit nézik hanem a 3órás rajzfelvételin elért eredmény is sokat számít. Erre a kérdésre szerintem nincs megfelelő válasz sajnos. Minden iskolánál más eredmény elég de minden évben változik 😏
2018. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, nem tudom felveteliztel-e mar. A mellettem ulo lannyal akivel beszeltem 2,3-as atlaga volt. 23 pontot irt osszvissz, es sajnos ez a szinvonal Jaschikban. Ha jo tanulo vagy es igazan komolyan gondolod a rajzolast, en a kiskepzot valasztanam. Jaschikban nyilt napon is elmondtak, hogy a hozott matek irasbeli atlaga 6 pont. Ha mar irsz egy matek 20 pontot es minimum 4es atlagod van, siman bent vagy animacion is ami a legtuljelentkezettebb szak.
2019. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elozo vagyok, en amugy 65 pontot irtam kozpontin, jo gyenge, es 6. Legjobb pontom volt az egesz iskolaban felvetelin. Nem magasak az elvarasok,konnyu bejutni
2019. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!