Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az EFEB-ről?...

Mi a véleményetek az EFEB-ről? (e-learning)

Figyelt kérdés

E-learning kereteken belül szeretném elvégezni a Logisztikai-és szállítmányozási ügyintéző tanfolyamot. Érdeklődnék: megéri náluk tanulni? A tananyagot online is rendesen biztosítják? Gyorsan lehet haladni a tananyaggal? Megbízható az online rendszerük (nem vagy le a program, hasonlók..)? A tanfolyamot követően gyorsan adnak időpontot az OKJ-s vizsgára?

Gyesen vagyok, így megfontoltan szeretnék dönteni.

Köszönöm, ha segítetek (:


2018. szept. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én gyed alatt az efebnél végeztem OKJ-t. 2 hetente kellett bejárni hétvégén.

Nagyon-nagyon nem ajánlom.

Szervezőképesség 0, senki nem tud semmit, előre nem tájékoztatnak, infót nem adnak, nem úgy történnek a dolgok, ahogy az elején ígérik...


SZóval konkrétan jót nem tudok írni. Azaz csak 1-et: az előadó tanárok szakmailag jók voltak. És itt ki is fújt.

2018. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kösz szépen
2018. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként mennyibe kerül

egy ilyen tanfolyam ?

2018. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!