Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB E-learning oktatás...

EFEB E-learning oktatás keretében kezdtem el a logisztikai ügyintéző tanfolyamot, szeretném a tanfolyamot abbahagyni. Tudnátok segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Csak 2 leckét kezdtem el eddig. Orvosi alkalmatlanság esetén, ami önhibán kívüli tanfolyambontáshoz vezet, ebben az eseten is követelheti az iskola a tanfolyami díj 50 %-ának a megfizetését? Végül is a semmiért kellene fizetni. Nincs papír alapú szerződésem, nem írtam alá semmit.

2016. jan. 25. 16:27
 1/4 damesty válasza:
Erre inkább kérdezz rá a titkárságon, bár amilyen gusztustalan banda, biztos hogy lehúzzák rólad, amit lehet. Életem legrosszabb döntése volt az a suli.
2016. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább végigcsinálom, hogy kapjak róla tanusítványt. Már kész minden modulzáróm, leckezáró már csak 1 tananyagnál kell és kész.
2016. ápr. 15. 11:34
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Most olvasom a posztot, én is éppen az Efeb E-learning Logisztikai és Szállítmányozási ügyintéző képzését nézem, próbálok véleményeket olvasgatni... Szeretném megkérdezni, hogy neked végül sikerült elvégezni a tanfolyamot? Illetve, hogy mik a tapasztalataid ezzel az e-learning oktatással kapcsolatban? Megéri megcsinálni és ennyi pénzt kifizetni rá?

Köszi előre is a választ. :)

2017. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező, miért akartál kilépni?


És miért gusztustalan banda?

2021. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!