Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ebben az iskolaban...

Szerintetek ebben az iskolaban tenyleg garantaltan meg lesz az erettsegi, letezhet ilyen?

Figyelt kérdés
ismerosom jar esti suliba fizetos. 11. osztalyba be se jart vizsgat se tett semmi es egyszer csak felhivtak hogy mehet 12. osztalyba valahogy megcsinaltak neki hogy mehessen tovabb. azt is mondja ismerosom hogy a 2018 as erettsegin mindenki atment a leghulyebb is nincs bukas. itt garantaltan sikerul az erettsegi szerinte. erdemes nekem is odamenni?? tanulni en se akarok de erettsegi az jol jonne. illetve akarok tanulni csak nem azokat a hulyesegeket amiket az erettsegin tanitanak. kellenne nekem is erettsegi hogy boldoguljak minden jo okj-s kepzeshez feltetel az erettsegi. Odamenjek szerintetek?? Azt hogy megcsinaltak neki az évét csak ugy ezt biztos forrasbol tudom hogy igaz szoval nem hazudik. de tenyleg van olyan hogy erettsegin is mindenki atmegy?? meg aki nem tud semmit az is???

2018. szept. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért is indokolt ilyen sok kérdőjel használata???
2018. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez melyik iskola?
2018. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mit tudom en valami hulye neve van.
2018. szept. 23. 16:09
 4/6 A kérdező kommentje:
latom a kerdesre senki se tud valaszolni
2018. szept. 23. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyen ócska gimnáziumok meg szakgimik sajnos. Pl Qualitas Gimnázium, masszív sereghajto a gimik között.
2018. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező értelmi szintjét bemutató válaszok miért is lettek törölve? ...
2018. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!