Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolában tényleg nem megenged...

Iskolában tényleg nem megengedett dolog az, ha megöleled a barátodat/barátnődet?

Figyelt kérdés
Azt még megértem, hogy csókolózni nem szabad, meg azt, hogy nem szabad megfogni egymas kezét, mert végülis kit erdekel, lehet, hogy masok szamara ez “polgárpukkasztó”, de hogy MEGÖLELNI sem szabad?? Mi ez mar?? Közben az nem zavarja a tanárokat, ha barátilag megölel egy srac egy lányt, de az mar megvetendo, ha a 2 fél egyutt van. Nem ertem, ez miert jo, tényleg tilos ez a suliban?
2018. szept. 3. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogyan van ez, de hogy én küzdenék ellene, az valószínű, mekkora baromság már tiltani az ilyet...
2018. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk nem tilos. Sőt még a csókolózó párokért is csak pár régivágású tanár szól.

Máshol sem tilos amúgy. El ne hidj már ilyen kamu híreket, maximum vallásos iskolákban de ott érthető a tiltás oka.

2018. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez minden iskolában más, minden tanár máshogy reagál rá. A csókolózást szinte sehol nem tolerálják, az ölelést a középsulik 95%-ban igen. De mint mondtam iskolája válogatja.
2018. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Normális tanár nem szól bele ilyenbe.
2018. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Butaság lenne tiltani, amikor a kamaszoknál ez természetes. Nálunk a gimiben a csókolózást sem tiltotta senki, még egy meleg pár is volt az évfolyamon, őket se piszkálták emiatt.
2018. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!