Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok infókat adni a...

Tudnátok infókat adni a Semmelweis szülésznő szakról?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, és erre a szakra szeretnék tovább tanulni, és érdekelne vele kapcsolatban minden?

Ti hány tantárgyból emelteztetek, mennyi ponttal jutottatok be, nehéz?

Válaszotokat köszönöm.



2018. szept. 24. 10:24
 1/2 anonim válasza:

Elég biológiából emeltezni. Ha amellett jól sikerülnek a közép szintű tárgyaid és esetleg nyelvvizsgád is van, akkor simán bekerülsz. Nekem 420 pontom volt. Az bőven elég.

A képzés nem könnyű, de igazából az a legkevesebb része. Hanem a másodévben kezdődő kórházi gyakorlat. Na hát ott aztán kapsz hideget, meleget. De főleg hideget. Az tény, hogy nagyon megerősít. Rövid idő után a kisebb beszólások, megalázások már leperegnek. Viszont nagy szerencse és küzdeni akarás kell ahhoz, hogy legyen szülésed.

Ha mégis ezt választanád sok sikert😊

2019. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2017-ben jelentkeztem, akkor nem volt kötelező emeltezni, de csináltam egy sikeres biosz- és angol emeltet. Nem lett sok pontom, olyan 372. Nehéznek nehéz, csúszok is. :)
2019. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!