Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen művészeti középiskolák...

Milyen művészeti középiskolák vannak Miskolcon? Esetleg olyan amin van rajzos szak?

Figyelt kérdés

fotós, rajzos, valamint grafikus szak is szóba jöhet.

Teljesen tanácstalan vagyok, segítsetek légyszi.



2018. szept. 28. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a művészeti képzés is hasznos, de SOKKAL jobban jársz, ha erős reál, üzleti, informatikai képzésben tanulsz és a rajzot, fotózást csak mellette tanulod, hobbiként űzöd. ezeken a művészeti területeken megélni sokkal nehezebb, ezért jobban jársz, ha valami olyat (is) tanulsz, amire van piaci kereslet és megélhetési lehetőség.
2018. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves kettes!

nem tanácsokat kértem, hanem szakgimnáziumok után nézek ilyen téren. tisztában vagyok ezek hatulütőivel is, de azért köszönöm, hogy leírtad.

a sulikat, viszont továbbra is várom

2018. szept. 29. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:

mivel sem Miskolcon, sem a középiskolákban nem vagyok ismerős, válasszal nem tudok szolgálni.


első tippem az lenne, hogy kérdezd meg a Google-t.


aztán gondolom van valamilyen középiskolai felvételi tájékoztató oldal/kiadvány, ezt is érdemes lehet megnézni, hogy mit ír.


érdemes lehet megkérdezni a tanáraidat is, hogy ők mit tanácsolnak, merre érdemes elindulnod, hátha ők jobban rálátnak az iskolákra is, meg arra is, hogy információt honnan szerezhetsz erről.


illetve érdemes lehet helyi fotós, rajzos, grafikus szakembereket megkérdezned, hogy ők mit tudnak a saját területükkel kapcsolatos helyi szakmai képzéssel kapcsolatban. biztos vagyok benne, hogy akadnak Miskolcon fotólaborok, fotó és grafikai stúdiók, ahova megpróbálhatsz bekopogni a kérdéseddel.

2018. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!